بازاریابی شگفت انگیز با کارتهای انیاک

شاید جذاب ترین کاربرد این سیستم برای صاحبان تمام مشاغل، امکان ورود به بازار مشتریان جدید و جذب آنها باشد. بازارها و مشاغلی که تا امروز، ابزار لازم برای جلب توجه مدیران آنها را نداشته اید و یا زمان و مهارت لازم را جهت برقراری ارتباط با آنها در اختیار نداشتید .

چه بسا بارها و بارها از روشهای متداول جهت برقراری این ارتباط استفاده کردید ولی نتیجه ی بدست آمده چندان هم رضایت بخش نیست... شرکت های مشابه، رقبای تازه وارد، لیدرها و چلنجرهایی که یک لحظه بازار هدف شما را رها نکرده و تمامی ابزار موجود را با سرمایه ی عظیمی که در اختیار دارند به کار بسته و در نهایت در نگاه مشتریان هدف شما، محبوب تر و قابل اعتمادتر جلوه کرده اند...

اما ارسال این کارت ها با طراحی منحصر به فردی که برای مجموعه ی شما انجام شده، ابتدا در نگاه مدیران مراکز و سازمانهای مختلف وسپس در ذهن آنها حک شده و از آن لحظه، شما یک گزینه ی پر رنگ و به صرفه برای استعلام و مذاکره خواهید بود. چرا؟ برای اینکه شما به یکی از حساس ترین و لغزنده ترین ستون های ذهن یک انسان نفوذ کردید... مشاهده ی یک کارت بانکی اولین موج را در نگاه ایشان ایجاد کرده و بستری مناسب برای نفوذ کلام شما مهیا می سازد .

از این لحظه به بعد، هرگاه نیازی به کسب و کار یا خدمات مشابه شما داشته باشد، صدای ذهن خود را خواهد شنید که مدام تکرار خواهد شد. استفاده از این کارت، مساویست با هزینه ی کمتر....... و تمام.